Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie telewizora

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Typ
Ubezpieczenie telewizora
Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie telewizora:

  • Kompleksowa ochrona
  • Bez udziału własnego
  • Ubezpieczenie od kradzieży
  • Ubezpieczenie od kradzieży w wyniku włamania i napadu
jednorazowo
65,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie telewizora pokrywa:

  • Zwarcia
  • Szkody poupadkowe
  • Płyny
  • Błedy w obsłudze
  • Pożar
  • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia lub spięcia dochodzi przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje krótkie podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twoje urządzenie podłączone jest do prądu. Ubezpieczenie Klikochron obejmuje także szkody tego typu.

Szkody na skutek upadku i wypadku

Twój telewizor upadł na ziemię lub został uszkodzony przez inny przedmiot? Ubezpieczenie telewizora w Klikochron pokryje koszty naprawy również w tych przypadkach.

Przedostanie się płynu

Jeśli Twój telewizor został uszkodzony lub całkowicie zniszczony na skutek rozlania napoju, z ubezpieczenie Klikochron nie musisz się już obawiać, pokryje ono również tego typu szkody.

Ochrona przed błędami w obsłudze

Niezależnie od tego, czy telewizor został uszkodzony na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, Klikochron zajmie się uregulowaniem szkody.

Szkody na skutek pożaru

Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill. Jeśli Twój telewizor zostanie uszkodzony lub zniszczony w wyniku pożaru, możesz liczyć na szybką pomoc Klikochron.

Kradzież, włamanie i rabunek

Ubezpieczenie Klikochron zapewni Ci ochronę również w przypadku utraty telewizora na skutek kradzieży, włamania lub rabunku.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu telewizora w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Zakres ubezpieczenia telewizora w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój produkt, cenę zakupu i pożądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

"Jak mogę ubezpieczyć nowe urządzenie?"

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy urządzenia i pożądany okres obowiązywania ubezpieczenia. Oprócz samej ochrony przed uszkodzeniem możesz też dodać opcjonalnie ochronę przed kradzieżą w wyniku włamania, aby w pełni ubezpieczyć swoje urządzenie. Na koniec musisz tylko podać w procesie zakupu swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

"Jaki może być maksymalny wiek urządzenia, abym mógł je jeszcze ubezpieczyć?"

Jeśli dokonałeś zakupu urządzenia w ciągu ostatnich 6 miesięcy, masz jeszcze możliwość objęcia go naszym ubezpieczeniem.


"Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczenia Klikochron?"

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa ubezpieczenia nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania umowy możesz jednak przedłużyć przez Internet ubezpieczenie Twojego urządzenia o kolejnych 12 miesięcy.


Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: