Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Beztroska dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla telefonów komórkowych

Chroń się teraz dzięki ubezpieczeniu od kradzieży dla telefonów komórkowych Klikochron przed wysokimi kosztami zakupu nowego telefonu.

Przejdź do ubezpieczenia dla telefonów komórkowych

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

To zapewnia Ci Twoje ubezpieczenie telefonu komórkowego od Klikochron

Z roku na rok telefony komórkowe cieszą się coraz większą popularnością. W całej Europie sprzedano w 2013 roku ponad 40 milionów komórek. Z kolei w 2014 roku na całym świecie sprzedano ponad 1,3 miliarda telefonów komórkowych. Równolegle do rosnącej liczby sprzedanych urządzeń rosną też ceny za najlepsze modele telefonów, przekraczając już granicę 1000 euro. Smartfon to dzisiaj dużo więcej niż tylko telefon, to aparat fotograficzny i przenośne biuro w jednym. Nie dziwi więc fakt, że cieszą się one także dużą popularnością wśród złodziei. Każdego roku zgłaszanych jest coraz więcej kradzieży smartfonów. W związku z tym rosnącym ryzykiem coraz bardziej sensowne okazuje się ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Klikochron Twój telefon komórkowy będzie chroniony również w przypadku kradzieży.

Po zgłoszeniu kradzieży, Twój przypadek zostanie szybko rozpatrzony i będziesz mógł już wkrótce znów telefonować. Ubezpieczenie od kradzieży dla telefonów komórkowych Klikochron chroni Twój telefon komórkowy także przed wieloma innymi zagrożeniami. Niezależnie od tego, czy doszło do spięcia, uszkodzenia spowodowanego przez osobę trzecią, upuszczenia telefonu lub uszkodzenia podczas wypadku, na skutek kontaktu z cieczą lub ogniem, czy też błędu w obsłudze. Począwszy od nieskomplikowanego sposobu zawarcia umowy ubezpieczenia bez użycia papieru, przez zrozumiałą umowę ze stałym okresem obowiązywania i atrakcyjnymi cenami, aż po szybką naprawę w przypadku uszkodzenia: Klikochron jest godnym zaufania partnerem dla Ciebie i Twojego telefonu komórkowego.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia Klikochron.

Przejdź do ubezpieczenia dla telefonów komórkowych

Twoje zalety ubezpieczenia telefonu komórkowego z ochroną przed kradzieżą

Jednym kliknięciem możesz rozszerzyć swoje ubezpieczenie telefonu komórkowego o ubezpieczenie od kradzieży . Klikochron oferuje Ci dużo lepszą ochronę niż tradycyjna gwarancja producenta czy rękojmia. Poniższa tabela pokazuje, dlaczego ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży Klikochron się dla Ciebie opłaca.

Ubezpiecz się na wypadek następujących uszkodzeń Gwarancja producenta Klikochron
Ubezpieczenie telefonu komórkowego
 
Ochrona na wypadek kradzieży
 
 
Uszkodzenie wyświetlacza spowodowane upadkiem
Szkody z powodu zalania (płynów)
Błedy w obsłudze
Uszkodzenia dokonane przez osobę trzecią
Zwarcie / Spięcie
Uszkodzenia z powodu pożaru
Ochrona na całym świecie

Twoje ubezpieczenie telefonu komórkowego – ochrona przed kradzieżą i więcej

Ubezpieczenie Klikochron pozwoli Ci się uwolnić od strachu i obaw w drodze do pracy, na uniwersytet czy też w podróży. Abyś mógł cieszyć się chwilą i oszczędzić na wydatkach, będziemy do Twojej dyspozycji w przypadku kradzieży telefonu komórkowego i szybko zatroszczymy się o urządzenie zastępcze. Zadbamy o to, abyś nie musiał długo rezygnować ze smartfonu, tabletu, aparatu fotograficznego lub roweru.

Ochrona przed kradzieżą

Smartfony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w Klikochron odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój telefon będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

Ochrona przed szkodami obcymi

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki Klikochron.

Ochrona przed pożarem

Jeśli Twój telefon został uszkodzony lub zniszczony przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc Klikochron. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

Ochrona przed przedostaniem się płynu

Twój smartfon miał kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju lub wpadnięcia do toalety, na skutek czego działa ono tylko częściowo lub nie działa wcale? Dzięki ubezpieczeniu Klikochron nie musisz się martwić.

Ochrona przed szkodami na skutek upadku

Twój telefon został uszkodzony na skutek upadku lub został uderzony przez inny przedmiot? Ubezpieczenie telefonu komórkowego w Klikochron ma zastosowanie również w tych przypadkach.

Ochrona przed zwarcia

Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia dochodzi wtedy, gdy uderzenie pioruna powoduje podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twój telefon podłączony jest do prądu. Ubezpieczenie Klikochron obejmuje także szkody tego typu.

Ochrona przed błędami obsługi

Niezależnie od tego, czy telefon został uszkodzony na skutek niezdarności, niewiedzy, nieporozumienia czy też błędu w obsłudze, Klikochron zajmie się uregulowaniem szkody.

Ochrona na całym świecie

Bez względu na to czy przebywasz w domu czy na wakacjach zagranicą: Twój smartfon jest wszędzie ubezpieczony i obięty kompleksową ochroną.

Nie zwlekaj.

Zapewnij sobie już teraz ochronę swojego urządzenia przed kradzieżą i wszystkie zalety ubezpieczenia Klikochron.

Przejdź do ubezpieczenia dla telefonów komórkowych

To Cię również zainteresuje

Ubezpieczenie dla
iPhone 7

od 153,95 zł

Ubezpiecz swój iPhone 7 już teraz

Ubezpieczenie dla
Samsung Galaxy S7

od 153,95 zł

Ubezpiecz swój Samsung Galaxy S7 już teraz

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: