bezpłatna infolinia
pn-pt godz. 9:00-18:00

800707041
Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
Allianz
 

Twoje ubezpieczenie HTC w Klikochron

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena. Stały okres obowiązywania umowy.

Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci Twoje ubezpieczenie HTC w Klikochron:

 • Całkowita ochrona HTC
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
153,95 zł*
zawiera podatek od
ubezpieczeń (19%)

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Twoje ubezpieczenie HTC pokrywa:

 • Zwarcia
 • Szkody poupadkowe
 • Szkody obce
 • Płyny
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar
 • Kradzież

Ochrona przed szkodami na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój telefon jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Ubezpieczenie telefonu w Klikochron usunie również te szkody.

Ochrona przed szkodami na skutek upadku

Twój HTC uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ubezpieczenie telefonu w Klikochron obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz lub w wyniku upadku dojdzie do innej usterki technicznej.

Ochrona przed szkodami obcymi

Twój przyjaciel używał Twojego telefonu i go przypadkiem uszkodził? Albo został umyślnie zniszczony przez nieznajomą osobę? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony ubezpieczeniowej dzięki Klikochron.

Ochrona przed przedostaniem się płynu

Twój HTC ma kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo gdy wpadnie do toalety. Na skutek tego telefon komórkowy działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Ochrona przed błędami obsługi

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia telefonu komórkowego, ubezpieczenie Klikochron pokryje również te koszty.

Ochrona przed pożarem

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój telefon jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia na skutek pożaru.

Ochrona przed kradzieżą

Nowe smartfony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Wybierz odpowiednią umowę o ubezpieczenie telefonu przed kradzieżą (opcja dodatkowa), a Klikochron zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu HTC w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz Condor

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne. Potrzebujemy jedynie Twój adres e-mail i tylko jedną informację o produkcie.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój model, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury twojego telefonu komórkowego. Do tego twój adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swój nowy HTC?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego telefonu komórkowego HTC oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia masz również możliwość dodania opcjonalnej ochrony przed kradzieżą. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz w procesie zamawiania tylko jeszcze Twój adres e-mail oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa z Klikochron o ubezpieczenie mojego HTC?”

Umowa ubezpieczeniowa wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.


„Mój telefon komórkowy HTC jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony HTC do odpowiedniego serwisu naprawy. Twój telefon otrzymasz z powrotem tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Spalteholz,
Kierownik Działu Obsługi Klienta Klikochron

Sposoby płatności:

 • Visa
 • MasterCard
 • PayPal
Bezpieczne zakupy: