bezpłatna infolinia
pn-pt godz. 9:00-18:00

800707041
Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
logo partner allianz
 

Twoje ubezpieczenie Amazon Fire w Klikochron

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena. Stały okres obowiązywania umowy.

Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie Amazon Fire w Klikochron:

 • Całkowita ochrona Amazon Fire
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
153,95 zł*
zawiera podatek od
ubezpieczeń (19%)

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Twoje ubezpieczenie Amazon Fire pokrywa:

 • Zwarcia
 • Szkody poupadkowe
 • Szkody obce
 • Płyny
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar
 • Kradzież

Ochrona przed szkodami na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój Amazon Fire jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Ubezpieczenie Klikochron pokryje tego typu szkody.

Ochrona przed szkodami na skutek upadku

Twój Amazon Fire uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ochrona urządzeń Klikochron obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Ochrona przed szkodami obcymi

Twój przyjaciel używał Twojego telefonu i go niechcący uszkodził? Albo został umyślnie zniszczony przez nieznajomą osobę? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony ubezpieczeniowej dzięki Klikochron.

Ochrona przed przedostaniem się płynu

Twój Amazon Fire został uszkodzony na skutek zalania napojem lub wpadł do toalety? Bez obaw! Dzięki Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Ochrona przed błędami obsługi

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub z powodu nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do szkody na telefonie komórkowym, to Klikochron zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Ochrona przed pożarem

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Jeśli Twój ubezpieczony telefon Amazon Fire zostanie zniszczony w wyniku pożaru, to Klikochron pomoże Ci usunąć szkody.

Ochrona przed kradzieżą

Nowe smartfony od zawsze wzbudzają zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w Klikochron odpowiednią umowę o ubezpieczenie telefonu komórkowego od kradzieży (opcja dodatkowa), to Twój Amazon Fire będzie w pełni chroniony.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu telefonu Amazon Fire w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

logo partner allianz logo partner condor

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne. Potrzebujemy jedynie Twój adres e-mail i tylko jedną informację o produkcie.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój model, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury twojego telefonu komórkowego. Do tego twój adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swój nowy telefon komórkowy Amazon Fire?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego telefonu komórkowego Amazon Fire oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia na wypadek uszkodzenia masz również możliwość wyboru opcjonalnego ubezpieczenia od kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twój adres e-mail oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego Amazon Fire?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie musisz składać wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy..


„Mój telefon komórkowy Amazon Fire jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony smartfon do serwisu naprawy. Twój naprawiony Amazon Fire otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego smartfona. Informujemy Cię na bieżąco o statusie zgłoszenia szkody. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Spalteholz,
Kierownik Działu Obsługi Klienta Klikochron

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: