Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie tabletu Amazon Fire

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie tabletu Amazon Fire:

 • Kompleksowa ochrona smartfona
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
154,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie tabletu Amazon Fire pokrywa:

 • Zwarcia
 • Szkody poupadkowe
 • Szkody obce
 • Płyny
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar
 • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój Amazon Fire jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Klikochron usunie również te szkody.

Szkody na skutek upadku

Twój tablet Amazon Fire uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inny przedmiot? Ubezpieczenie Klikochron obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Szkody obce

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki Klikochron.

Przedostanie się płynu

Twój tablet miał kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo wpadł do wanny? Na skutek tego tablet działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub z powodu nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia tabletu, ubezpieczenie Klikochron pokryje koszty naprawy.

Szkody na skutek pożaru

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Jeśli Twój tablet zostanie uszkodzony lub zniszczony w wyniku pożaru, to Klikochron pomoże Ci usunąć szkody.

Kradzież

Nowe tablety wzbudzają duże zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w Klikochron odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój tablet będzie również chroniony przed ryzykiem kradzieży.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu tabletu Amazon Fire w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój model, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć tablet Amazon Fire?”

Wybierz odpowiedni zakres cen dla Twojego tabletu Amazon Fire oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony na skutek uszkodzenia masz również możliwość wyboru opcjonalnego ubezpieczenia tabletu na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.

„Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego tabletu Amazon Fire?”

Ochrona ubezpieczeniowa wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenia przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.

“Mój tablet Amazon Fire jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w prosty sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać uszkodzony tablet do odpowiedniego serwisu naprawy. Twój tablet Amazon Fire lub Kindle Fire otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego tabletu Amazon. Na bieżąco informujemy Cię pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, możesz bezpłatnie skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: