Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie tabletu

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie tabletu:

 • Kompleksowa ochrona tabletu
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
154,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie tabletu pokrywa:

 • Zwarcia
 • Szkody poupadkowe
 • Szkody obce
 • Płyny
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar
 • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój tablet jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Ubezpieczenie Klikochron usunie również te szkody.

Szkody na skutek upadku

Twój tablet uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ubezpieczenie tabletu w Klikochron obowiązuje, gdy pęknie wyświetlacz lub w wyniku upadku dojdzie do innej usterki technicznej.

Szkody obce

Twoje urządzenie zostało uszkodzone na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki Klikochron.

Przedostanie się płynu

Twój tablet ma kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo gdy wpadnie do wanny. Na skutek tego tablet działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia tabletu, ubezpieczenie Klikochron pokryje również te koszty.

Szkody na skutek pożaru

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój tablet jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia na skutek pożaru.

Kradzież

Nowe tablety wzbudzają szczególne zainteresowanie kieszonkowców. Wybierz odpowiednią umowę o ubezpieczenie tableta przed kradzieżą (opcja dodatkowa), a Klikochron zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu tabletu w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Ubezpieczenie dla
iPad 4

od 153,95 zł

Ubezpiecz swój iPad 4 już teraz

Ubezpieczenie dla
Samsung Galaxy Tab 4

od 153,95 zł

Ubezpiecz swój Samsung Galaxy Tab 4 już teraz

Twoje korzyści z ubezpieczenia tabletu w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz producenta swojego tabletu, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swój nowy tablet?”

Wybierz zakres cenowy swojego urządzenia i producenta, a następnie preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ochrony przed uszkodzeniem możesz również ubezpieczyć swój tablet na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania podaj jeszcze Twoje dane kontaktowe i adres e-mail oraz numer seryny produktu. Certyfikat ubezpieczenia otrzymasz następnie drogą elektroniczną.


„Na jaki okres mogę ubezpieczyć tablet w Klikochron?”

Tablet możesz ubezpieczyć na rok lub 2 lata. Umowa ubezpieczeniowa wygasa po upływie wybranego przez Ciebie okresu czasu. Nie musisz złożyć wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz przedłużyć Twoje ubezpieczenie o kolejne 12 miesięcy. Pamiętaj, że aby ubezpieczyć tablet w Klikochron, musisz to zrobić nie później niż do 3 miesięcy od momentu jego zakupu.


„Mój tablet jest uszkodzony. Co teraz?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób bezpłatnie prześlesz swój uszkodzony tablet do odpowiedniego serwisu naprawy. Tablet otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, w każdej chwili pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym osobistym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: