bezpłatna infolinia
pn-pt godz. 9:00-18:00

800707041
Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
Allianz
 

Twoje ubezpieczenie roweru w Klikochron

Kompletna ochrona dla Twojego roweru.

1 roczne ubezpieczenie roweru Plus
Potrzebna pomoc?

To zapewnia Ci ubezpieczenie roweru:

 • Kompleksowa ochrona roweru
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta
 • Ochrona przed rabunkiem i kradzieżą
 • Bez udziału własnego
jednorazowo
96,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie roweru pokrywa:

 • Kradzież i kradzież części
 • Rabunek i włamanie z kradzieżą
 • Wandalizm
 • Szkody poupadkowe
 • Błedy w obsłudze
 • Zużycie
 • Ochrona w całej Europie

Ochrona przed kradzieżą i kradzieżą części

Ubezpieczenie sprzętu domowego obowiązuje z reguły tylko wtedy, gdy rower znajdował się w mieszkaniu lub w piwnicy i zaginął na skutek włamania z kradzieżą. Ubezpieczenie roweru od kradzieży w Klikochron obowiązuje również wtedy, gdy Twój rower zostanie skradziony poza domem.

Ochrona przed rabunkiem i włamaniem z kradzieżą

Ubezpieczenie Klikochron pokryje również całkowite koszty w przypadku straty roweru na skutek włamania z kradzieżą lub rabunku. Koszty ponownego nabycia roweru są Ci zwracane bez potrącania udziału własnego.

Ochrona przed wandalizmem

Zostawiłeś rower w miejscu publicznym i został uszkodzony na skutek wandalizmu? Ubezpieczenie Klikochron pokryje całkowite koszty naprawy, a Ty nie musisz obawiać się utraty zainwestowanych w rower pieniędzy.

Ochrona przed szkodami na skutek upadku i wypadku

Przewróciłeś się jadąc na rowerze lub zderzyłeś z innym pojazdem? Również w tym przypadku Twój rower jest ubezpieczony od wszelkich uszkodzeń. Nieważne kiedy – podczas gołoledzi, czy na ulicach mokrych od deszczu – nasze ubezpieczenie roweru pozwoli Ci nie martwić się kosztami napraw.

Ochrona przed błędami obsługi

Czy to z powodu niewiedzy, czy nieporozumienia – szkody na skutek błędów obsługi są zawsze irytujące. Nasze ubezpieczenie Klikochron to szybka i realizowana w prosty sposób pomoc, abyś mógł mimo przeciwności kontynuować jazdę na rowerze.

Ochrona przed zużyciem (nie dotyczy hamulców i opon)

Ubezpieczenie roweru w Klikochron obowiązuje również w przypadku szkód na skutek zużycia.

Ochrona w całej Europie

Nieważne kiedy i gdzie podróżujesz swoim rowerem – nasze ubezpieczenie roweru Klikochron obowiązuje na terenie całej Europy.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu roweru w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Twoje korzyści z ubezpieczenia roweru w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz cenę zakupu twojego roweru.

2. Wprowadzenie danych

Podaj numer ramy roweru lub nazwę roweru oraz numer zamówienia twojego roweru. Do tego twój adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twój rower jest natychmiast ubezpieczony!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć rower w Klikochron?”

Po prostu wybierz odpowiedni zakres cenowy Twojego roweru. Następnie w procesie zamawiania podaj nam Twój adres e-mail i numer ramy Twojego roweru. Jeśli nie posiadasz tych informacji, podaj nazwę artykułu oraz numer faktury. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo po zakupie roweru mogę go ubezpieczyć w Klikochron?”

Jeśli kupno roweru miało miejsce nie później, niż 3 miesięcy wstecz, to nadal masz możliwość zawarcia umowy o ubezpieczenie.


„Mój rower został ukradziony. Co muszę zrobić?”

Kradzież roweru możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego skierujemy Twój przypadek do ubezpieczyciela w celu kontroli. Bezzwłocznie dokonaj na policji zgłoszenia kradzieży roweru. Po kontroli Twojej szkody, ubezpieczyciel przejmie koszty nabycia nowego roweru.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

 • Visa
 • MasterCard
 • PayPal
 • Sofort Banking
 • Przelewy24
Bezpieczne zakupy: