Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie MacBook

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia ubezpieczenie MacBook:

 • Kompleksowa ochrona MacBook
 • Ubezpieczenie na całym świecie
 • Szybka naprawa w przypadku szkody
 • Bezpłatny Dział Obsługi Klienta,
 • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
154,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie MacBook pokrywa:

 • Zwarcia
 • Szkody poupadkowe
 • Szkody obce
 • Płyny
 • Błedy w obsłudze
 • Pożar
 • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia występuje przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałe zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas gdy Twój Macbook jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Ubezpieczenie Klikochron usunie również te szkody.

Szkody na skutek upadku

Twój Macbook uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ubezpieczenie Macbook w Klikochron obowiązuje, gdy pęknie wyświetlacz lub w wyniku upadku dojdzie do innej usterki technicznej.

Szkody obce

Twój MacBook został uszkodzony na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki Klikochron.

Przedostanie się płynu

Twój Macobook ma kontakt z płynem – czy to na skutek rozlania napoju albo gdy wpadnie do wanny. Na skutek tego laptop działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi dojdzie do uszkodzenia laptopa ubezpieczenie Klikochron pokryje również te koszty.

Szkody na skutek pożaru

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój Macbook jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do zniszczenia na skutek pożaru.

Kradzież

Macbooki wzbudzają szczególne zainteresowanie kieszonkowców. Wybierz odpowiednią umowę o ubezpieczenie tableta przed kradzieżą (opcja dodatkowa), a Klikochron zadba o to, aby sprawa została uregulowana.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu MacBook w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Twoje korzyści z ubezpieczenia produktu w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz producenta twojego laptopa, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzanie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swojego MacBook’a?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego MacBook´a oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz czystej ochrony na skutek uszkodzenia masz również możliwość wyboru ubezpieczenia przed kradzieżą. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa o ubezpieczenie mojego MacBook’a?”

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak wygodnie przedłużyć ją online o kolejne 12 miesięcy.


„Mój MacBook jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza zgłoszenia otrzymasz pocztą elektroniczną dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swojego uszkodzonego Macbook´a do odpowiedniedo serwisu naprawy. Twojego Macbook'a otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe. W przypadku kradzieży zamiast przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: