Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie konsoli do gier

W pełni ubezpieczony. Sprawiedliwa cena.

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen
Korzystnych cen

To zapewnia ubezpieczenie konsoli do gier:

  • Kompleksowa ochrona konsoli do gier
  • Bez udziału własnego
  • Ubezpieczenie od kradzieży, kradzieży w wyniku włamania i napadu
jednorazowo
65,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie konsoli do gier pokrywa:

  • Zwarcia
  • Szkody poupadkowe
  • Płyny
  • Błedy w obsłudze
  • Pożar
  • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Do szkód na skutek zbyt wysokiego napięcia lub spięcia dochodzi przykładowo wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkie podwyższenie napięcia w sieci elektrycznej, a Twoja konsola podłączona jest do prądu. Ubezpieczenie Klikochron obejmuje także szkody tego typu.

Szkody na skutek upadku

Twoja konsola została uszkodzona na skutek upadku lub została uderzona przez inny przedmiot? Ubezpieczenie Klikochron pokryje koszta naprawy, gdy do uszkodzenia dojdzie właśnie w takich przypadkach.

Przedostanie się płynu

Twoje urządzenie miało kontakt z cieczą, np. w wyniku rozlania napoju? Jeśli w wyniku kontaktu z cieczą dojdzie do uszkodzenia konsoli, ubezpieczenie pomoże Ci uporać się z naprawą.

Błędy w obsłudze

Niezależnie od tego, czy urządzenie zostało uszkodzone na skutek niezdarności, niewiedzy czy też błędu w obsłudze, Klikochron zajmie się uregulowaniem szkody.

Szkody na skutek pożaru

Jeśli Twoja konsola do gier zostanie uszkodzona lub zniszczona przez ogień, możesz liczyć na szybką pomoc Klikochron. Najczęstszymi źródłami szkód spowodowanych przez ogień lub ciepło są kominek, niezgaszone świeczki i grill.

Kradzież, włamanie i rabunek

Ubezpieczenie konsoli do gier w Klikochron zapewni Ci ochronę również w przypadku utraty Twojego urządzenia na skutek kradzieży, włamania albo rabunku.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu kosnoli do gier w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Zalety przedłużenia gwarancji Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, zastępstwo lub zwrot.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz swój produkt, cenę zakupu i pożądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

"Jak mogę ubezpieczyć konsolę do gier?"

Wystarczy wybrać odpowiedni zakres cenowy Twojej konsoli i preferowny okres obowiązywania ubezpieczenia. Oprócz samej ochrony przed uszkodzeniem możesz też dodać opcjonalnie ochronę przed kradzieżą w wyniku włamania. Na koniec musisz tylko podać w procesie zakupu swój adres e-mail i numer seryjny produktu. Następnie prześlemy Ci e-mail z certyfikatem ubezpieczenia.

"Jak długo po zakupie, mogę jeszcze ubezpieczyć konsolę?"

Jeśli dokonałeś zakupu konsoli w ciągu ostatnich 6 miesięcy, masz jeszcze możliwość objęcia jej naszym ubezpieczeniem.


"Przez jaki okres czasu obowiązuje umowa ubezpieczeniowa Klikochron?"

Ubezpieczenie wygasa automatycznie po upłynięciu wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Umowa nie wymaga wypowiedzenia i nie zostanie automatycznie przedłużona. Przed upływem okresu obowiązywania możesz jednak przedłużyć ją przez Internet o kolejnych 12 miesięcy. W razie dodatkowych pytań możesz zadzwonić na naszą darmową infolinię Biura Obsługi Klienta.


Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: