Nasi partnerzy ubezpieczeniowi:
 

Twoje ubezpieczenie aparatu fotograficznego

Aby nigdy więcej nie umknęło Ci żadne ujęcie!

Potrzebna pomoc?
Ochrony całkowitej
Korzystnych cen

To zapewnia Ci ubezpieczenie aparatu fotograficznego:

  • Kompleksowa ochrona aparatu
  • Szybka naprawa w przypadku szkody
  • Opcjonalna ochrona na wypadek kradzieży
jednorazowo
154,95 zł*

SSL Protected

Certyfikowany serwis i jakość usług

W celu zapewnienia naszych klientów o jakości oferowanych przez nas usług, zdecydowaliśmy sie na współpracę z niezależnymi portalami opiniotwórczymi oraz jakościowymi. Wyniki mówią same za siebie!

Ubezpieczenie aparatu fotograficznego pokrywa:

  • Zwarcia
  • Szkody poupadkowe
  • Szkody obce
  • Płyny
  • Błedy w obsłudze
  • Pożar
  • Kradzież

Szkody na skutek zwarcia

Szkoda na skutek przepięcia lub zwarcia może wystąpić wtedy, gdy uderzenie pioruna spowoduje krótkotrwałę zwiększenie napięcia w sieci zasilającej, podczas, gdy Twój apart fotograficzny jest podłączony do gniazdka w celu ładowania. Klikochron usunie również te szkody.

Szkody na skutek upadku

Twój aparat uległ uszkodzeniu na skutek upadku albo uderzenia przez inne urządzenie? Ochrona urządzeń Klikochron obowiązuje, gdy przykładowo pęknie wyświetlacz albo z powodu upadku wystąpi inna usterka techniczna.

Szkody obce

Twój aparat został uszkodzony na skutek sabotażu lub wandalizmu? Również w tym przypadku korzystasz z pełnej ochrony dzięki Klikochron.

Przedostanie się płynu

Twój aparat fotograficzny został uszkodzony na skutek rozlania napoju? W rezultacie działa już tylko w sposób ograniczony albo wcale. Dzięki ubezpieczeniu aparatu fotograficznego w Klikochron jesteś po bezpiecznej stronie.

Błędy w obsłudze

Nieważne, czy to z powodu niezdarności, niewiedzy lub z powodu nieporozumienia: Jeśli z powodu błędu obsługi Twój aparat zostanie uszkodzony, ubezpieczenie Klikochron pokryje również te koszty.

Szkody na skutek pożaru

Częstą przyczyną szkód w wyniku pożaru lub gorąca jest kominek, zapomniane płonące świeczki albo grill. Twój aparat fotograficzny jest chroniony również wtedy, gdy dojdzie do uszkodzenia w wyniku pożaru.

Kradzież

Aparty wzbudzają szczególne zainteresowanie kieszonkowców. Jeśli zawrzesz w Klikochron odpowiednią umowę o ubezpieczenie dodatkowe, to Twój aparat będzie chroniony również przed ryzykiem kradzieży.

Co powinieneś wiedzieć o ubezpieczeniu aparatu fotograficznego w Klikochron:


To Cię również zainteresuje

Allianz

Twoje korzyści z ubezpieczenia aparatu fotograficznego w Klikochron

Szybka pomoc

Szkodę lub stratę możesz w prosty sposób zgłaszać online, całodobowo. Bezzwłocznie zapewniamy naprawę, sprzęt zastępczy lub zwrot kosztów naprawy.

Kompletna ochrona

Nie istotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży. Zakres świadczeń naszych ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi.

Przejrzysta umowa

Wszystkie ubezpieczenia Klikochron mają stały okres obowiązywania, który nie przedłuża się automatycznie. Płacisz tylko raz i możesz samodzielnie określić czas obowiązywania umowy.

Proste zawarcie umowy

Przy pomocy zaledwie kilku kliknięć możesz w każdej chwili ubezpieczyć to, co jest dla Ciebie ważne.

To takie proste z Klikochron

Zapomnij o wszystkim, co wiedziałeś do tej pory o ubezpieczeniach. Klikochron Ci to ułatwi: bez papierkowej roboty, szybkie zawarcie umowy o ubezpieczenie, stały okres obowiązywania umowy i bez okresów wypowiedzenia. Abyś miał optymalną ochronę i mógł się koncentrować na naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

1. Wybór ubezpieczenia

Wybierz producenta twojego aparatu fotograficznego, cenę zakupu i żądany, stały okres obowiązywania umowy.

2. Wprowadzenie danych

Wprowadź numer seryjny lub faktury produktu. Do tego Twoje dane kontaktowe i adres e-mail, abyśmy mogli Ci przesłać twój certyfikat ubezpieczenia.

3. Odesłanie i gotowe!

Sprawdź na koniec swoje dane i zakończ proces przy pomocy opcji „Zakończ zakupy”. Twoje urządzenie jest natychmiast chronione!

Częste pytania

„Jak mogę ubezpieczyć swój aparat fotograficzny?”

Po prostu wybierz odpowiednią rozpiętość cen dla Twojego aparatu fotograficznego oraz preferowany okres obowiązywania umowy. Oprócz ubezpieczenia przed uszkodzeniami masz również możliwość wyboru opcjonalnego ubezpieczenia na wypadek kradzieży. Pod koniec procesu zamawiania wystarczy, że podasz tylko jeszcze Twoje dane kontaktowe oraz numer seryjny produktu. Certyfikat ubezpieczenia prześlemy Ci następnie pocztą elektroniczną.


„Jak długo obowiązuje umowa z Klikochron o ubezpieczenie mojego aparatu fotograficznego?”

Twoje ubezpieczenie wygasa automatycznie po upływie wybranego przez Ciebie okresu obowiązywania. Nie jest wymagane złożenie przez Ciebie wypowiedzenia, Twoja umowa nie przedłuża się automatycznie. Przed upływem umowy możesz jednak ją wygodnie przedłużyć online o kolejne 12 miesięcy.


„Mój aparat fotograficzny jest uszkodzony. Co muszę zrobić?”

Szkody możesz zgłaszać w wygodny sposób na naszej stronie internetowej. Po wypełnienu formularza zgłoszenia pocztą elektroniczną otrzymasz dowód wysyłki. W ten sposób możesz w bezpłatny sposób przesłać swój uszkodzony sprzęt do odpowiedniego serwisu naprawy. Twój aparat fotograficzny otrzymasz z powrotem tak szybko jak to możliwe.W przypadku kradzieży zamist przejmować za Ciebie naprawę, z reguły zwracamy Ci koszty nabycia nowego urządzenia. Informujemy Cię na bieżąco, pocztą elektroniczną, o statusie Twojego zgłoszenia szkody. Jeśli mimo tego będziesz miał pytania, to możesz się bezpłatnie skontaktować z naszym Działem Obsługi Klienta.

Masz jeszcze pytania?
Zadzwoń do nas!

Możesz się z nami kontaktować od poniedziałku do piątku
od godz. 09 do 18.

Marko Zechlin,
Head of Insurance Service

Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: