Pomysł i wykonanie


Klikochron.pl to oferta internetowa firmy


simplesurance GmbH
Am Karlsbad 16
D-10785 Berlin


Telefon: 800707041 ((bezpłatnie | Pn.-Pt. godz. 09:00 - 18:00)
E-Mail: support [at] Klikochron.pl


Dyrektorzy zarządzający:
Robin von Hein, Joachim von Bonin, Manuel Kester, Dominik Bark


Sąd rejestrowy:
Sąd rejonowy Berlin-Charlottenburg HRB 142163 B


NIP:
30/535/50151


VAT UE:
DE283131437


simplesurance GmbH to spółka wpisana do rejestru pośredników jako przedstawiciel ubezpieczeniowy posiadający pozwolenie zgodnie z § 34 d ust. 1 ustawy o prowadzeniu działalności gospodarczej z numerem rejestru: D-KE16-N09NS-41. Wpis do rejestru pośredników można sprawdzić w następującej jednostce: Właściwym organem nadzorczym dla działalności simplesurance GmbH jako pośrednika ubezpieczeniowego jest deutsche Industrie- und Handelskammer (DIHK) e.V. (Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa), Breite Straße 29, 10178 Berlin, Telefon: 0180 600 58 50 (20 eurocentów/min. z niemieckiej telefonii stacjonarnej, cena za połączenie z telefonu komórkowego maks. 60 eurocenty/min.) lub online pod adresem:www.vermittlerregister.info. Pozwolenie zostało wydane przez Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową w Berlinie, Fasanenstraße 85, 10623 Berlin.


Platforma Komisji UE do rozstrzygania sporów z e-sklepami: (http://ec.europa.eu/consumers/odr/)


Regulacje zawodowo-prawne:
• § 34d ustawy o prowadzeniu działalności gospodarczej (GewO)
• §§ 59 – 68 ustawy o umowach ubezpieczeniowych (VVG)
• Rozporządzenie o pośrednictwie w ubezpieczeniach (VersVermV)#


Regulacje zawodowo-prawne można podejrzeć i pobrać przez stronę domową prowadzoną przez Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości i firmę juris GmbH www.gesetze-im-internet.de.


Prawa autorskie
Treści i dzieła utworzone przez właściciela strony na tych stronach podlegają pod niemieckie prawa autorskie. Powielanie, opracowanie, rozpowszechnianie i każdy rodzaj wykorzystania wykraczający poza granice praw autorskich wymagają pisemnej zgody określonego autora lub osoby, która to utworzyła. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dopuszczalne tylko do celów prywatnych, nie komercyjnych. O ile treści na tej stronie nie będą utworzone przez właściciela, to przestrzegane będą prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich będą oznaczone jako takie. Jeśli mimo to zwrócisz uwagę na naruszenie praw autorskich, to prosimy o odpowiednią informację. W przypadku wiedzy o naruszeniu praw bezzwłocznie usuniemy treści tego rodzaju.


Sposoby płatności:

Bezpieczne zakupy: